Haber

Battlefield 2042 güncellemesi 3.1.2 duyuruldu

Çok oyunculu nişancı Battlefield 2042, oyundaki sorunları dengelemek ve düzeltmek için 3.1.2 güncellemesini yayınlıyor. Ayrıca Electronic Arts, 3. döneme eklenen haritalardan birini Battlefield 2042’nin Portal modlarında kullanıma sunuyor.

GÜNCELLEME 3.1.2 BATTLEFIELD 2042’YE GELİYOR

Kasım 2021’de lansmanı sırasında yaşadığı sorunlar nedeniyle oyuncuların olumsuz eleştirilerinden bunalan BAttlefield 2042, ikinci ve üçüncü periyotlarında yanılgıları giderip iyileştirmeler yaparak oyuncu artışını sabitledi.

Battlefield, oyuncu istikrarını korumak için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Savaş alanı portalı, haritalar, uzman, araçlar ve silahlarda değişiklikler yapıldı.

Maç başında uzmanların görüntülerinin oluşmamasına neden olan bir sorunu giderdiklerini belirten geliştirici grup, araçlardaki top mühimmatını arttırarak araç silahlarındaki kısa süreli hataları düzeltti.

Electronic Arts ayrıca, oyuncuların 1940’lardan kalma favori silahlarından birkaçının Battlefield Portal’a eklendiğini duyurdu. M1 Garand Sniper tüfeği, MK VI Revolver, Gewehr 43 yarı otomatik tüfek, keskin nişancı varyantı Gewehr 43 ZF4, Lee-Enfield No. 4 tüfekler ve Sten hafif makineli tüfek Battlefield Portal’da satışa sunulacak.

guce-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu